אתר תלמידי בית הספר לאימון אישי NCS

   
 


בית הספר NCS
מוכר בלשכת המאמנים בישראל
תעדת סיום קורס מאמנים מלא
מעניקה לבוגרי הקורס אפשרות 
הצטרפות ללשכת המאמנים בישראל כחבר עמית
בדרגת מוסמך, מקצועי או בכיר

 

 
הלימודים מתקיימים
ברחוב רוקח 118 ברמת גן


ל - NCS אין סניף בתל באביב
כתובת למכתבים בלבד:
רח' גליקסברג 7 ת"א 

 

 

ד"ר צבי פוס הוא המנהל האקדמי של בית הספר NCS למאמנים אישיים  NCS -  Nutrition Coaching School מיום היווסדו בשנת 2008. חזונו של בית הספר הוא להכשיר מאמנים אישיים, אשר יישמו את עקרונות האימון האישי לתוצאות והגשמה בחייהם ובחיי המתאמנים שלהם ובכך ישפרו את איכות החיים וישפיעו על סביבתם. בביה"ס להכשרת מאמנים NCS פיתח ד"ר צבי פוס MCIL, המנהל האקדמי של בית הספר, את מודל אימון עץ האדם - Human Tree Coaching בה המתאמן נמשל לעץ הגדל וצומח על פי כישוריו, שאיפותיו ורצונותיו והמאמן מספק סביבה בטוחה ונוחה המאפשרת צמיחה מואצת להבשלת הפרי. הגישה מתבססת על יישום של גישות מתקדמות לחשיבה, בשילוב מיומנויות, כלים ושפה המאפשרות למאמן ללוות את המתאמן בהצלחה להגשמת מטרותיו וחלומותיו שהן פירות העץ שהבשילו. מודל אימון עץ האדם מאפשר לכל מתאמן לזהות את שורשיו, ערכיו ואמונותיו ולפתחם בליווי המאמן, ליצור חזון יציב ועצמתי המיוצג בגזע העץ ומשם לעבור לתכנון וביצוע החזון המיוצג ע"י הענפים, העלים והפרחים עד להגשמה המתבטאת בפירות הבשלים בהשלמת תהליך האימון לתוצאות והגשמה.

ביה"ס למאמני תזונה NCS
     
   

ד"ר צבי פוס :  MCIL , מנהל אקדמי NCS, מאמן בכיר (לשכת המאמנים בישראל),  
סופרוייזר מוסמך מטעם לשכת המאמנים בישראל, יותר מ- 3,000 שעות אימון ומאות שעות הוראה והדרכה. ד"ר פוס מורה ומטפל,  צבי פוס ניהל תכנית התמחות באנדודונטיה באוניברסיטת ת"א, והכשיר מאות סטודנטים בתחום התמחותו. ד"ר צבי פוס מרצה אורח במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה . ד"ר פוס בוגר תוכנית ההתמחות באנדודונטיה במרכז הרפואי אלברט אינשטיין בפילדלפיה, ארה"ב, ואוניברסיטת פנסילבניה. ותוכנית ההכשרה הבינלאומית של CTI, The Coaches Training Institute חבר בלשכת המאמנים בישראל מיום היווסדה.

     
בית הספר NCS מקיים ארבעה קורסים לאימון ותזונה: 
לחצו למידע נוסף: 

 
1
 
2
 
1+2
 
3

4
קורס הכשרת סופרוייזרים NCS > 
 
להרשמה ולפרטים נוספים מלאו פרטיכם: 

 
 


קורס מאמנים NCS - מנהל אקדמי: ד"ר צבי פוס
 
 
   בית הספר לאימון אישי - גליקסברג 7 תל אביב 69412   טל. 0777-80-90-99   פקס. 03-6490048   /  © כל הזכויות שמורות לבית הספר לאימון אישי
 
עיצוב ובניית אתר - רועי אראלי השפעה באינטרנט