אתר תלמידי בית הספר לאימון אישי NCS


                   איך בוחרים בית ספר לאימון אישי?

 

טיב המרצים- איכותם והשכלתם של המרצים היא החשובה ביותר מכל הפרמטרים האחרים. לאופיים של המרצים השפעה רבה על התנהלות הקורס. ההשראה והמוטיבציה שמקבלים ממרצה בכיר, מעניין, כריזמטי ואיכותי תהיה הרבה פעמים גבוהה מאשר מרצה שסיים את הקורס במחזור קודם.

הכרה- חשוב לוודא שבית הספר מזוהה עם לשכת המאמנים בישראל ע"מ לקבל הכרה בסוף לימודכם. בי"ס NCS הינו בית הספר היחידי בארץ לאימון ולתזונה המוכר ללשכת המאמנים.

היכן מתקיימים הלימודים- האם המקום נגיש מבחינת תחבורה ציבורית והאם תנאי הלימוד מזמינים.
מערכי השיעור- חשוב להבין באיזה אופן נערך השיעור. זכרו שלהקשיב להרצאה שונה מאוד מדיון והשתתפות בה. אנו בבי"ס NCS  מעריכים כי כאשר מתאמן חווה תהליך התפתחותי בעצמו יהיה הרבה יותר קל וטבעי עבורו להעביר את הידע הלאה, מתוך החוויה שלו.

תגובות בוגרים- דרך יעילה לקבל אינדיקציה על בית הספר ועל המרצים היא לעיין בתגובות הבוגרים של ביה"ס. תגובות אלו מופיעות לרוב באתר האינטרנט של המוסד. בנוסף, מתוך תגובות הבוגרים אפשר להתרשם מסוג האוכלוסייה הלומדת ומאיכות הקבוצה.

לבסוף שאלו עצמכם, איזה מבין בתי הספר מרגיש לי טוב? אל תזלזלו בתחושות שעולות. כאן התשובה השלכם. זכרו שבסופו של דבר זהו מרחב שצריך לאפשר לכם גדילה והתפתחות אישית.

 

 
   בית הספר לאימון אישי - גליקסברג 7 תל אביב 69412   טל. 0777-80-90-99   פקס. 03-6490048   /  © כל הזכויות שמורות לבית הספר לאימון אישי
 
עיצוב ובניית אתר - רועי אראלי השפעה באינטרנט